Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 26.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Itálie Zájezd č. 434

Toskánsko

Toskánsko
další fotografie »

V Toskánsku můžeme obdivovat nejen romantickou zvlněnou krajinu, ale i jedinečné stavební památky. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění.


Program zájezdu

1. den (čt): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den (pá): Celodenní prohlídka metropole Toskánska FLORENCIE – (historické centrum je pod patronací UNESCO) – perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela.
3. den (so): Nejkrásnější gotické město Toskánska SIENA s jedinečně dochovanými středověkými ulicemi, starými kostely a slavným náměstím, kde se konají závody koní Palio. Malebné městečko SAN GIMIGNANO (UNESCO) - jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska , jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Historická VOLTERRA , která byla založena již starými Etrusky, centrum zpracování alabastru. Krásné městské brány, impozantní středověké paláce, gotická katedrála ze 13. stol., římské divadlo.
4. den (ne): Slavná PISA s jedinečnou Šikmou věží, oblast Campo Santo s dómem, baptisteriem a dalšími zajímavostmi. Středověká LUCCA s náměstím postaveným na místě římské amfiteátru a jedinečně dochovaným prstencem hradeb, které obepínají celé historické centrum města. Lucca nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček. Odjezd do ČR.
5. den (po): Návrat do ČR v poledních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
434-01 27.4 - 1.5.2017 5 490 Odjezd též z Pardubic a Hradce Králové. náhradník »
vyprodáno
434-02 25.10 - 29.10.2017 5 990 náhradník »
vyprodáno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 2x snídani

Slevy

  • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky a slevy pro stálé klienty).

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
  • 2x večeře (příplatek: 450 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist