Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Chengdu

Chengdu je hlavní město provincie Sečuan, proslavené ve světě svojí tradiční kuchyní. Město hrálo v historii důležitou roli. Ve městě je několik zajímavých chrámů, parků a hrobů, nejzajímavější je ale místní stanice, která je světoznámá svými výsledky v chovu pandy velké. Stanice pečuje o desítku pand velkých za podmínek neskonale lepších, než jim může nabídnout jakákoliv zoologická zahrada (zejména čínská). Základna neslouží pouze turistickým účelům, je zde vybudováno vědecké centrum, které se zabývá ve spolupráci s dalšími pracovišti problémy pand.


Poznávací zájezdy Chengdu

Jihozápadní Čína s návštěvou Tibetu

Čína - Jihozápadní Čína s návštěvou Tibetu
Vzdálené země | 18-denní | od 84 990Novinka
Jedinečná cesta do nejzajímavějších částí Číny v kombinaci se „Střechou světa“ – tajuplným Tibetem. Vydejte se s námi poznat pravou Čínu, dosud jen málo objevenou západními turisty. Naše putování začneme v „Zemi hojnosti“ - provincii S´cchuan,…více »

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2021

Jihozápadní Čína

Čína - Jihozápadní Čína
Vzdálené země | 14-denní | od 72 990Novinka
Jedinečná cesta do nejzajímavějších částí Číny. Vydejte se s námi poznat pravou Čínu, dosud jen málo objevenou západními turisty. Naše putování začneme v „Zemi hojnosti“ - provincii S´cchuan, kde kromě pandy velké uvidíme také jednu ze čtyř…více »
systém Open Travel Network
TOPlist