Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

4 denní zájezd   Maďarsko Maďarsko    Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

   ubytování: hotel ***       doprava: autobusem       strava: polopenze   


Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ.

Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice. Je to živé město s mnoha obchody a restauracemi, ale i s historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně se nachází uprostřed zeleně nedaleko centra města. Termální pramen s alkalickou hydrogenuhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí tryská z hloubky 2 km a jeho teplota je 74°C.

LÁZEŇSKÝ AREÁL
Celoročně otevřený lázeňský areál navazuje na historické centrum města.
Návštěvníkům nabízí venkovní léčebný bazén (36-38°C), sedací léčebný bazén (34-36°C), zážitkový bazén (30-33°C), zážitkový bazén (36-37°C), polokrytý zážitkový bazén (36-37°C) včetně jacuzzi, venkovní plavecký bazén (27-29°C), vnitřní plavecký bazén (27-29°C), dětský bazén (30-32°C), dětské brouzdaliště (30-32°C), skluzavky a odpočinkové prostory, WIFI.

přímo u lázeňského areálu
nedaleko centra města
propojení hotelu s lázeňským areálem (není propojen krytou chodbou)
wellness centrum
půjčovna kol za poplatek

snídaně a večeře formou bufetu


Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
550-01 30.11. - 3.12.2023 7 490 Kč Odjezd též Kolín, Jihlava - Pávov, Brno. rezervovat »
málo míst

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Návštěva adventních trhů a prohlídka centra BRATISLAVY (např. Michalská brána, staré město, Bratislavský hrad). Ubytování v Mosonmagyarovár .
2. den: Prohlídka historického města GYÖR – starobylé město na soutoku tří řek s barokním centrem, biskupským hradem a palácem a bazilikou sv. Štěpána ze 14.st., historickým hlavním náměstím Széchenyi s benediktinským komplexem sv. Ignáce z Loyoly. Odpoledne volno k relaxaci v LÁZNÍCH MOSONMAGYAROVÁR (celoročně otevřený lázeňský areál s několika vnitřními i venkovními bazény).
3. den: Volný den k relaxaci v LÁZNÍCH MOSONMAGYAROVÁR . Odpoledne pro zájemce procházka po centru MOSONMAGYAROVÁRU – živé město s mnoha obchody a restauracemi a historickým centrem s pěší promenádou.
4. den: Odjezd z Maďarska. Cestou návštěva VÍDNĚ s vánočními trhy u Radnice, které jsou nejznámější, i mnoha pamětihodnostmi (Dóm sv. Štěpána, Hofburg aj.). Dojezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Cena obsahuje:

 • dopravu autobusem
 • 3x ubytování ve 2lůžkových pokojích typu STANDARD+ s možností 1 dětské přistýlky, s vl. příslušenstvím, fénem, TV, minibarem, klimatizací
 • 3x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetu)
 • vstupné do lázní
 • vstup do hotelového wellness centra (krytý bazén s termální vodou (35-37°C), finská sauna, infrasauna, možnost léč. procedur a masáží za poplatek)
 • vypůjčení županu
 • pobytovou taxu
 • průvodce

Fakultativně:

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 160 Kč)
 • 1/1 pokoj (zde povinný pro samostatně cestující osoby), omezený počet, nutno ověřit dostupnost předem v CK (příplatek: 1200 Kč)
TOPlist