Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Arches

V národním parku Arches příroda experimentovala celé věky v oblasti moderního sochařství. 300 milionů let zde měla příroda na to, aby zde uložila několik vrstev sedimentů, odpařila moře a tlakem zformovala kompaktní a nekompaktní horniny. Na ty zapůsobila silou eroze s úctyhodným výsledkem v podobě skalních věží, jehlanů a hlavně oblouků. Těch je zde více jak 200. Díky jejich perfektním tvarům je někteří dokonce považují za pozůstatky ztracených civilizací. Mezi nejúžasnější útvary patří Landscape Arch, Delicate Arch či Double O Arch. Parkem vede 40 km dlouhá vyhlídková silnice. Pěší výlety pod kamenné oblouky jsou nezapomenutelným zážitkem.


Poznávací zájezdy Arches

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist