Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy USA San Francisco

San Francisco

San Francisco - město, které evokuje představu strmých ulic, tramvají-lanovek, LSD, liberalizovaného světa homosexuálů, nepřekonatelného vězení Alcatraz či světoznámého mostu Golden gate vedoucího přes úžinu sanfranciského zálivu. Bylo založeno jako španělská misie, explozi svého růstu zažilo během zlaté horečky roky 1848. O půl soletí později v roce 1906 bylo město během zemětřesení zničeno. Bylo ale rychle obnoveno. Dnes tvoří důležité obchodní centrum. Pro turisty je mimořádně přívětivé, lze se po něm bez obtíží pohybovat pěšky. Vedle zmíněných atrakcí stojí také za návštěvu Čínská čtvrť, největší čínské město mimo území Číny, či proslavený přístav se svými lachtany.


Poznávací zájezdy San Francisco

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist