Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Grand Canyon

Většina návštěvníků pozoruje Grand Canyon z jeho jižního okraje. Ten je nižší než severní, který se nalézá ve vzdálenosti 20 kilometrů. I tak se nacházíte ve výšce 2100 - 2200 metrů nad mořem. Dno kaňonu s řekou Colorado je celých 1600 výškových metrů pod Vámi. Tato vertikální hloubka s neuvěřitelně barevnou škálou hornin je patrně příčinou úchvatnosti tohoto místa. Národní park Vám nabízí 50km dlouhou vyhlídkovou silnici podél okraje kaňonu. Zdatní turisté mohou sestoupit do kaňonu. Velice populární je výlet do "Indiánských zahrad", odkud vede dál cesta až na vyhlídkový bod. Největší zážitek je ovšem sestup na samé dno kaňonu ke slavnému Phantom ranči. Odsud se můžete vydat na severní okraj či se vrátit zpět na jižní stranu některou z turistických stezek.


Poznávací zájezdy Grand Canyon

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist