Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy USA Yellowstonský národní park

Yellowstonský národní park

Oblast Yellowstone byla v roce 1871 vyhlášena jako vůbec první národní park na světě. Prvním návštěvníkům se místo zdálo zpodobněním pekla na zemi. Vskutku, krajina s dírami s vroucí vodou, smrdutými sirnými výpary, bublajícím bahnem vzbuzuje oprávněně podivné pocity. Dnes se již asi nikoho nezmocňuje úzkost při návštěvě tohoto místa, naopak všichni obdivují vyhlídky na veliké jezero, vápencová travertinová jezírka, desítky aktivních gejzírů tryskajících do výšky desítek metrů. Mimo těchto úkazů je možné spatřit spoustu zvěře. Typičtí jsou bizoni, vlci, losi, kamzíci, dokonce i medvědi.


Poznávací zájezdy Yellowstonský národní park

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist