Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy USA Yosemitský národní park

Yosemitský národní park

Yosemitský národní park patří právem mezi nejnavštěvovanější místa v USA. Každý rok přes tři miliony návštěvníků mohou spatřit údolí vymodelované ledovcem, kde na jedné straně se tyčí Half Dome, na druhé straně se vypíná El Capitan. Vodopády padají z žulových skal a dopadají o celý kilometr níže na dno údolí, pokryté loukami. Drtivá většina návštěvníků navštěvuje pouze Yosemitské údolí, ostatní části parku nejsou tak turisticky exponovány. Západní část parku je hustě zalesněna, má mírné podnebí. východní část má spíše subalpský charakter. Pěkné jsou i severní části parky, které jsou obvykle v zimě nedostupné.


Poznávací zájezdy Yosemitský národní park

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist