Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Zion

Před 13 miliony lety pokrývalo útesy a kaňony národního parku Zion dno moře. To se posléze odpařilo a říčka Virgin si počala razit cestu sedimentem. Od té doby se jí podařilo vytvořit více jak 700 metrů vysoké útesy. Na některé z nich vedou turistické chodníky, občas je nutné překonat úzká místa nad několika stometrovou hlubinou. Ale výhledy za trochu strachu stojí. A kde se vzal ten podivný název parku ? Když sem v šedesátých letech 19. století přišli první mormonští osadníci, byli místem naprosto unešeni a domnívali se, že konečně nalezli zemi zaslíbenou. Brigham Young ovšem prohlásil, že místo je sice nádherné, ale není to žádný Sion (Zion).


Poznávací zájezdy Zion

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist